O nas

Ponad 20 lat na rynku …

… działalność firmy rozpoczyna się w 1997 roku

Kompleksowo i profesjonalnie realizujemy zlecenia dopasowane do potrzeb naszych Klientów. Ponad 20 letnie doświadczenie pozwala nam na zaproponowanie tylko skutecznych i praktycznych rozwiązań.

Zajmujemy się montażem central telefonicznych oraz projektowaniem i budową sieci telefonicznych. Jesteśmy Autoryzowanym Serwisem firmy SLICAN . Wdrażamy najnowsze rozwiązania oparte na cyfrowych platformach telekomunikacyjnych.

Zapraszamy do naszego sklepu ze sprzętem IT. U nas kupisz najwyższej jakości sprzęt komputerowy oraz peryferia. Klientom gwarantujemy, że zakupiony sprzęt będzie dopasowany do jego potrzeb i doskonale spełni oczekiwania. Zapewniamy wysoki poziom usług takich jak: naprawy komputerów, laptopów, drukarek laserowych, konfiguracji oprogramowania i sprzętu IT oraz urządzeń sieciowych.

Od wielu lat zajmujemy się obsługą informatyczną i multimedialną szkół. Wyposażamy pracownie komputerowe, projektujemy i kompleksowo realizujemy montaż instalacji sieci przewodowych i bezprzewodowych w szkołach, firmach i instytucjach oraz sprzedajemy i instalujemy tablice multimedialne, monitory interaktywne, a także zajmujemy się ich serwisowaniem.